Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a

Nowości odmianowe od firmy KWS

Firma KWS jest już od wielu lat znana polskim rolnikom, m.in. z szerokiej oferty odmian zbóż, w tym żyta mieszańcowego, pszenicy, pszenżyta i jęczmienia. Zobacz jakie nowości zaprezentowano podczas tegorocznych „wirtualnych” Dni Pola.

Janusz Biernacki16 lipca 2020, 17:46
Firma KWS jest od lat doskonale znana z szerokiej oferty odmian zbóż. Jednak to nie wszystko. Wśród pozostałych gatunków uprawnych oferuje także materiał siewny: kukurydzy, buraka cukrowego, rzepaku, czy grochu siewnego.

Wybrane nowości odmianowe żyta mieszańcowego, jęczmienia, pszenicy i rzepaku zaprezentowali przedstawiciele firmy podczas tegorocznych Dni Pola, które miały nieco inny wymiar. Tym razem, ze względu na pandemię koronawirusa, rolnicy nie mogli osobiście odwiedzać poletek pokazowych, a całe wydarzenie przeniosło się do sieci.

Byliśmy tam z kamerą! Zachęcamy do oglądania!


Picture of the author
Autor Artykułu:Janusz Biernacki
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)