Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Wyjazdy studyjne>

Rozpoczął się wyjazd studyjny top agrar Polska do Nowej Zelandii!

Blisko 30 godzin trwał lot z Warszawy do Auckland w Nowej Zelandii z przesiadką w Dubaju. Grupa 32 rolników i rolniczek z Polski pod wodzą redaktora naczelnego top agrar Polska Karola Bujoczka rozpoczęła dwutygodniową podróż po Nowej Zelandii, by poznać z bliska tamtejsze rolnictwo.

Bartłomiej Czekała24 listopada 2019, 20:53
Wyjazdy studyjne top agrar Polska dla rolników to już tradycja. Od lat organizujemy wyjazdy studyjne dla zainteresowanych i gotowych podjąć wyzwanie rolników do ciekawych rolniczo miejsc na świecie. Jeździmy tam z naszymi Czytelnikami, by zapoznać się z tym, jak rolnicy gospodarują w różnych warunkach na różnych długościach i szerokościach geograficznych. Byliśmy już wielokrotnie w Europie (Niemcy, Francja, Belgia, Austria), a także w Izraelu, USA, Brazylii czy w Indiach. Tym razem obraliśmy kierunek na Nową Zelandię słynącą przede wszystkim z produkcji mleka, ale nie tylko.

Wszystko to, co zobaczymy na miejscu będziemy Wam pokazywać na naszym portalu i mediach społecznościowych. Obszerną relację znajdziecie oczywiście także na łamach styczniowego wydania top agrar Polska. Zapraszamy zatem na wspólną podróż po Nowej Zelandii!

Na początek przylot do Auckland i pierwsze wrażenia z lotniska. Wszyscy uczestnicy tej niezwykłej wyprawy wylądowali cali i zdrowi na lotnisku, gdzie czekał już na nich Ron McPhail – przewodnik, który będzie im towarzyszył podczas niezwykłej podróży po tej zielonej wyspie.

Tekst: Bartłomiej Czekała
Foto i video: Karol Bujoczek

ZOBACZ FILM Z PRZYLOTU DO AUCKLAND!

Przeczytaj również


Picture of the author
Autor Artykułu:Bartłomiej Czekała
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)