Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Wypadki rolnicze>

14-latek wpadł pod ciągnik rolniczy - zginął na oczach ojca

Obrazek

Na Mazowszu doszło do tragicznego wypadku. 14-letni chłopiec wpadł pod ciągnik rolniczy, którym kierował jego ojciec. Niestety, mimo podjętej reanimacji, dziecka nie udało się uratować.

Dominika Mulak24 sierpnia 2020, 13:47
Do zdarzenia doszło w piątek we wsi Zyck Polski (gm. Słubice, woj. mazowieckie). Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, 14-letni chłopiec najprawdopodobniej poślizgnął się, gdy próbował wsiąść do kabiny ciągnika rolniczego, którym kierował jego 60-letni ojciec.

– Około godziny 15.30, w miejscowości Zyck Polski 60-letni mężczyzna, kierujący ciągnikiem rolniczym marki Ursus, podczas jazdy po drodze publicznej najechał na 14-letniego syna, który chciał wsiąść do kabiny pojazdu. Ze wstępnych ustaleń wynika, że chłopcu najprawdopodobniej poślizgnęła się noga, wskutek czego wpadł pod tylne lewe koło ciągnika – informuje mł. asp. Krystyna Kowalska z KMP w Płocku.

Badanie alkomatem wykazało, że ojciec chłopca w chwili zdarzenia był trzeźwy.

Na miejsce zadysponowano Śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Niestety, mimo podjętej reanimacji i walki o życie chłopca, nie udało się go uratować. 14-latek poniósł śmierć na miejscu.

Prowadzone są czynności wyjaśniające okoliczności i przebieg tego nieszczęśliwego wypadku.Źródło i fot. www.petronews.pl, www.info112.pl


Picture of the author
Autor Artykułu:Dominika Mulak
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)