Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Wypadki rolnicze>

2 lata więzienia za jazdę na podwójnym gazie

Obrazek
W Grucie w okolicach Grudziądza doszło do wypadku. Kierowca ciągnika spowodował kolizję drogową, był pijany i nie miał uprawnień do jazdy ciągnikiem.
Dorota Kolasińska6 listopada 2020, 16:00
Policjanci z grudziądzkiej „drogówki” otrzymali informację, że doszło do wypadku w miejscowości Gruta. Z relacji świadków wynikało, że kierowca ciągnika marki Ursus nagle zjechał do rowu, maszyna przewróciła się na bok uszkadzając przy tym ogrodzenie jednej z posesji. 

Co ciekawe, po zdarzeniu kierowca zostawił Ursusa w miejscu wypadku i … uciekł. Policjanci szybko namierzyli właściciela i zastali go w domu. Pijany 60-latek przyznał się do spowodowania kolizji i ucieczki. Kierowca ciągnika miał 1,5 – promila alkoholu w wydychanym powietrzu. To nie koniec, bo kierowca nie posiadał uprawnień do poruszania się ciągnikiem, bo zostały zatrzymane. Za ww. przewinienia grozi mu 2 lata więzienia. 

Oprac. dkol na podst. grudziadz.kujawsko-pomorska.policja.gov.pl
Fot. poglądowe


Picture of the author
Autor Artykułu:Dorota Kolasińska
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)