Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Wypadki rolnicze>

28-latek wjechał Ursusem do stawu - przygnieciony przez maszynę utonął

Obrazek

W Łąkach (woj. dolnośląskie) doszło do tragedii… 28-latek z niewiadomych przyczyn wjechał ciągnikiem do stawu hodowlanego. Tam niestety maszyna przewróciła się na bok przygniatając znajdującego się pod wodą mężczyznę. Pomimo podjętej akcji ratunkowej nie odzyskał on funkcji życiowych.

Dominika Mulak4 lipca 2020, 07:00
W niedzielę, 28 czerwca, kwadrans przed godziną 18 dyżurny Policji w Miliczu przyjął zgłoszenie, że we wsi Łąki (gm. Milicz, woj. dolnośląskie) na terenie gospodarstwa rybackiego doszło do wypadku z udziałem ciągnika rolniczego. Po przybyciu funkcjonariuszy na miejsce zdarzenia okazało się, że 28-letni mężczyzna wjechał maszyną do jednego ze stawów hodowlanych. Na jego nieszczęście ta przewróciła się pod wodą na bok przygniatając go. Niestety pomimo podjętej akcji ratunkowej traktorzysta zmarł.

Decyzją prokuratury ciało młodego mężczyzny zostało przewiezione do Zakładu Medycyny Sądowej we Wrocławiu celem przeprowadzenia sekcji zwłok. Z kolei ciągnik rolniczy marki Ursus do czasu wyjaśnienia okoliczności zdarzenia został zabezpieczony przez policjantów na parkingu strzeżonym.

Trwa ustalanie przyczyn i okoliczności tego śmiertelnego wypadku. Na ten moment wiadomo jedynie, że w zdarzeniu nie brały udziału osoby trzecie.

Źródło i fot. http://www.dolnoslaska.policja.gov.pl


Picture of the author
Autor Artykułu:Dominika Mulak
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)