Reklama zniknie za 11 sekund

Strona główna>Artykuły>Prawo>Wypadki rolnicze>

85-latek został wciągnięty przez kopaczkę do ziemniaków - zginął na miejscu

Obrazek

Na jednej z wielkopolskich wsi doszło do tragicznego wypadku. 85-letni rolnik został wciągnięty przez kopaczkę do ziemniaków. Mężczyzna zginął na miejscu.

Dominika Mulak31 sierpnia 2020, 18:09
Do tragicznego wypadku doszło w piątek na jednym z pól w Prusimiu (pow. międzychodzki). 85-letni mężczyzna próbował udrożnić kopaczkę do ziemniaków, która najprawdopodobniej zapchała się. To właśnie wtedy został wciągnięty przez maszynę.

- 28 sierpnia tuż przed południem dyżurny SKKP przyjął zgłoszenie o wypadku podczas prac polowych w Prusimiu gm. Kwilcz. Do zdarzenia zadysponowano cztery zastępy: dwa z JRG Międzychód oraz po jednym z OSP Kurnatowice i OSP Kwilcz. Niestety obsługujący maszynę mężczyzna zginął na miejscu – czytamy w komunikacie wielkopolskiej Państwowej Straży Pożarnej.

Mężczyzna doznał tak poważnych obrażeń ciała, że nie udało się go uratować. Trwa ustalanie okoliczności zdarzenia.

Źródło: www.miedzychod.naszemiasto.pl


Picture of the author
Autor Artykułu:Dominika Mulak
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)