Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Wypadki rolnicze>

Budy: ranny mężczyzna pod ciągnikiem

Wczoraj rano w jednym z gospodarstw rolnych w miejscowości Budy (woj. wielkopolskie) doszło do groźnego wypadku - mężczyzna wpadł pod ciągnik. Nieprzytomnego, z obrażeniami głowy, zabrało pogotowie. 

Kamila Szałaj11 maja 2021, 14:11
Nieszczęśliwy wypadek wydarzył się wczoraj rano w powiecie krotoszyńskim. Na numer alarmowy 112 wpłynęło zgłoszenie, że w jednym z gospodarstw rolnych w miejscowości Budy pod ciągnikiem leży traktorzysta. Lekarze pogotowia, którzy dotarli na miejsce, stwierdzili uraz czaszkowo-mózgowy. Nieprzytomny pacjent został zaintubowany i przetransportowany do szpitala w Kaliszu.

Jak doszło do nieszczęśliwego wypadku? Dokładne okoliczności wypadku nie są na razie znane. 

- Zostaliśmy zadysponowani do zabezpieczenia lądowania śmigłowca LPR przy tym zdarzeniu. Po dotarciu jednostki okazało się, że śmigłowiec i zespół ratownictwa medycznego są już na miejscu - poinformował nas st. kpt. Tomasz Patryas, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Krotoszynie.

Aktualizacja godz. 14.00 11 maja br. 


Niestety dzisiaj otrzymaliśmy informację, że obrażenia czaszki poszkodowanego mężczyzny były bardzo poważne i niestety lekarzom w szpitalu w Kaliszu nie udało się go uratować, mężczyzna zmarł. 

ksz, fot. LPR - poglądowe


Picture of the author
Autor Artykułu:Kamila Szałaj
Pozostałe artykuły tego autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)