Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Partner portalu

Chaos na drodze, ciągnik w rowie

16.04.2018

Drukuj

Chaos na drodze, ciągnik w rowie

Artykuł dostępny

Wypadek miał miejsce na drodze krajowej nr 15 pomiędzy miejscowościami Bożacin-Wolenice (woj. wlkp.). Na miejsce posłano jednostki straży, które po wstępnym przeprowadzeniu rozpoznania, ustaliły, że w rowie znajduje się ciągnik z zaczepionym agregatem uprawowym. Niedaleko niego, na jednym pasie drogi znajdował się rozbity Ford Mondeo,  z kolei na drugim unieruchomiony Citroen Berlingo.

r e k l a m aPoszkodowanym w wypadku udało się samodzielnie opuścić pojazdy. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i udzielenia pomocy kierowcom ciągnika rolniczego i Forda. Kierowca Citroena wyszedł ze zderzenia bez szwanku. Po przybyciu ratownictwa medycznego, lekarz po wstępnym przebadaniu poszkodowanych, podjął decyzję o przewiezieniu ich do pobliskiego szpitala.

W czasie prowadzenia czynności dochodzeniowych przez Policję, ruch na drodze odbywał się wahadłowo. Nie wiadomo, jakie były okoliczności wypadku.

Polecany artykuł

Wypadek tira, rzepak na drodzemm
źródło i fot. KP PSP Krotoszyn 

Polecane dla Ciebie:

article icon

Zboża: początek roku z wzrostami cen

Czytaj

Galeria zdjęć

zdjęcia z miejsca wypadku
zdjęcia z miejsca wypadku
zdjęcia z miejsca wypadku
zdjęcia z miejsca wypadku

r e k l a m a

Komentarze (?)

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii