Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Wypadki rolnicze>

Chaos na drodze, ciągnik w rowie

Obrazek

Około północy w środę do Stanowiska Komendanta Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Krotoszynie wpłynęło zgłoszenie o wypadku. Zderzyły się dwa samochody osobowe i ciągnik rolniczy.

16 kwietnia 2018, 12:05
Wypadek miał miejsce na drodze krajowej nr 15 pomiędzy miejscowościami Bożacin-Wolenice (woj. wlkp.). Na miejsce posłano jednostki straży, które po wstępnym przeprowadzeniu rozpoznania, ustaliły, że w rowie znajduje się ciągnik z zaczepionym agregatem uprawowym. Niedaleko niego, na jednym pasie drogi znajdował się rozbity Ford Mondeo,  z kolei na drugim unieruchomiony Citroen Berlingo.

Poszkodowanym w wypadku udało się samodzielnie opuścić pojazdy. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i udzielenia pomocy kierowcom ciągnika rolniczego i Forda. Kierowca Citroena wyszedł ze zderzenia bez szwanku. Po przybyciu ratownictwa medycznego, lekarz po wstępnym przebadaniu poszkodowanych, podjął decyzję o przewiezieniu ich do pobliskiego szpitala.

W czasie prowadzenia czynności dochodzeniowych przez Policję, ruch na drodze odbywał się wahadłowo. Nie wiadomo, jakie były okoliczności wypadku.

mm
źródło i fot. KP PSP Krotoszyn 


1 z 4
zdjęcia z miejsca wypadku

zdjęcia z miejsca wypadku

2 z 4
zdjęcia z miejsca wypadku

zdjęcia z miejsca wypadku

3 z 4
zdjęcia z miejsca wypadku

zdjęcia z miejsca wypadku

4 z 4
zdjęcia z miejsca wypadku

zdjęcia z miejsca wypadku

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)