Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Wypadki rolnicze>

Mazury: chciał ominąć sarny, rozsypał rzepak. O włos od tragedii!

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło wczoraj rano na trasie Kętrzyn-Bartoszyce (woj. warmińsko-mazurskie). Kierujący samochodem ciężarowym, chcąc ominąć stojące na drodze sarny stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu. Przewożony na przyczepie rzepak rozsypał się na jezdnię, blokując ruch na kilka godzin.

Kamila Szałaj28 lipca 2020, 14:34
Wczoraj funkcjonariusze policji otrzymali zgłoszenie, że na trasie Kętrzyn-Bartoszyce na wysokości miejscowości Kraskowo samochód ciężarowy wpadł do rowu, a droga jest nieprzejezdna, bo z naczepy rozsypał się rzepak. Na miejsce natychmiast skierowani zostali policjanci i służby ratownicze. 


- Funkcjonariusze z kętrzyńskiej komendy policji ustalili, że kierujący pojazdem ciężarowym z naczepą, wiozący rzepak, chcąc ominąć stado saren i zaczął gwałtownie hamować. W wyniku tego manewru pojazd został obrócony i wraz z naczepą wjechał do rowu. Przewożony na przyczepie rzepak rozsypał się na jezdnię – wyjaśnia policja.


Droga na tym odcinku była całkowicie zablokowana. Policjanci wyznaczyli objazdy. Na szczęście pomimo groźnie wyglądającego zdarzenia kierowcy nie doznali obrażeń.


ksz, na podst. i fot. Warmińsko-Mazurska Policja


Picture of the author
Autor Artykułu:Kamila Szałaj
Pozostałe artykuły tego autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)