Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Wypadki rolnicze>

Ciągnik rozpadł się na dwie części...

Obrazek
W Przęsinie w gminie Miastko doszło do wypadku drogowego z udziałem ciągnika rolniczego i auta osobowego. Siła uderzenia była ogromna...
Dorota Kolasińska29 marca 2020, 09:19
Sezon prac polowych ruszył pełną parą, a rolnicy korzystając z dobrej pogody pracują do nocy, niestety wypadki na drogach z ich udziałem będą coraz częstsze. W czwartek wieczorem w miejscowości Przęsina w gminie Miastko w woj. pomorskim doszło do groźnego wypadku. Samochód osobowy zderzył się z ciągnikiem rolniczym.

Z wstępnych ustaleń wynika, że obydwa pojazdy poruszały się w tym samym kierunku. Kierowca auta rozpoczął wyprzedzanie, a w tym czasie kierowca ciągnika zaczął manewr skrętu w lewo.

W wyniku silnego zderzenia ciągnik złamał się w pół. Na szczęście żadnemu z uczestników wypadku nie stało się nic poważnego. 

oprac. dkol na podst. dziennikbaltycki.pl
Fot. dziennikbaltycki.pl


Picture of the author
Autor Artykułu:Dorota Kolasińska
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)