Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Wypadki rolnicze>

Ciągnik roztrzaskany po zderzeniu z autem

Obrazek

Na drodze DK-2 doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciągnikiem, w wyniku czego oba pojazdy zostały roztrzaskane.

5 września 2018, 12:58
Do zdarzenia doszło wczoraj na drodze krajowej nr 2 w miejscowości Hola, w województwie lubelskim. Z ustaleń policji wynika, że 23-letni mieszkaniec gminy Zalesie, kierując samochodem osobowym marki Volkswagen Polo zderzył się z ciągnikiem rolniczym. Mężczyzna, prawdopodobnie na skutek niedostosowania prędkości do warunków, jakie panowały na drodze, najechał na tył poprzedzającego go ciągnika, którym kierował 33-letni mieszkaniec gminy Biała Podlaska.

W wyniku zderzenia, ciągnik zjechał na pobocze i wywrócił się. Jego kierowca doznał obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala. Obaj kierujący pojazdami byli trzeźwi. Policja ustala dokładne okoliczności zdarzenia.

oprac. mm, źródło: Policja lubelska1 z 2
Ciągnik roztrzaskany po zderzeniu z autem

Ciągnik roztrzaskany po zderzeniu z autem

2 z 2
Ciągnik roztrzaskany po zderzeniu z autem

Ciągnik roztrzaskany po zderzeniu z autem

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)