Reklama zniknie za 11 sekund

Strona główna>Artykuły>Prawo>Wypadki rolnicze>

Tragedia w Burzynie. Ciągnik stoczył się na starszego mężczyznę!

Obrazek

Do groźnego wypadku doszło w minioną środę w miejscowości Burzyn (woj. podlaskie) pod Łomżą. Podczas prac polowych ciągnik stoczył się na 71-letniego mężczyznę. Do szpitala zabrał go helikopter LPR.

Michał CzubakKamila Szałaj11 kwietnia 2021, 16:32

Sezon na wypadki z udziałem ciągników rolniczych zaczyna się rozkręcać. Praktycznie nie ma dnia, żebyśmy nie informowali o zdarzeniu, w którym brał udział traktor. Tym razem skończyło się na obrażeniach ciała, ale poszkodowany rolnik do szpitala musiał zostać przetransportowany drogą lotniczą.

71-latek wpadł pod koła traktora

Wypadek wydarzył się około godziny 10 w miejscowości Burzyn (woj. podlaskie). Na miejsce wysłano służby straży pożarnej, policję oraz Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. To ostatnie poszkodowanego 71-latka zabrało z obrażeniami ciała do szpitala.

Wg wstępnych informacji podawanych przez podlaską policję, 71-latek został potrącony przez ciągnik, który pozostawiony na luzie zaczął się staczać z pagórka. Do tego potrącenia doszło podczas próby wsiadania do maszyny.

Jak ustalili policjanci, 71-letni traktorzysta w chwili wypadku był trzeźwy.

Michał Czubak, Kamila Szałaj
fot. poglądowe, źródło: LPRPicture of the author
Autor Artykułu:Michał Czubak
Pozostałe artykuły tego autora
Picture of the author
Autor Artykułu:Kamila Szałaj
Pozostałe artykuły tego autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)