Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Wypadki rolnicze>

Czarna seria z Ursusem w tle… Tym razem zderzenie z ciężarówką wiozącą mleko

Obrazek

W ostatnim czasie na naszych drogach pech prześladuje kierowców ciągników rolniczych marki Ursus… Niestety zdarzył się kolejny.

21 czerwca 2019, 13:29
Czerwiec wydaje się być miesiącem wyjątkowo pechowym dla posiadaczy ciągników marki Ursus. Od początku tego miesiąca informowaliśmy już o śmiertelnym wypadku kierowcy Ursusa C-360 w gminie Buk (województwo wielkopolskie) oraz tak samo tragicznym w skutkach wypadku Ursusa C-330 w gminie Rymanów (województwo podkarpackie).

Trzeci przypadek to pijana kobieta kierująca Ursusem C-330 w gminie Sosnówka (województwo lubuskie). Niestety to jeszcze nie koniec czarnej serii zdarzeń z legendarnym Ursusem w tle….

Tym razem, jak się dowiedzieliśmy, doszło do zderzenia legendy polskich pól - Ursusa C-330 z samochodem ciężarowym przewożącym mleko. Do zdarzenia doszło na odcinku drogi wojewódzkiej nr 766 w Pińczowie. Na miejsce została zadysponowana pińczowska Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza, Policja i Pogotowie Ratunkowe.

Po przybyciu na miejsce poszkodowany rolnik znajdował się na poboczu drogi. Był przytomny. Poszkodowanemu kierowcy Ursusa strażacy PSP opatrzyli rany i ustabilizowali odcinek szyjny kręgosłupa oraz udzielili wsparcia psychicznego i przekazali w ręce Zespołu Ratownictwa Medycznego.  Oprac. dkd, fot. KP PSP w Pińczowie

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)