Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Wypadki rolnicze>

Dach obory zerwany, rolnicy załamani!

Obrazek

Ostatnie wichury, które przeszły nad Polską niestety zebrały potężne żniwo. Jarosław z rodziną są załamani, bo to najważniejszy budynek w gospodarstwie.

Dorota Kolasińska27 stycznia 2022, 14:08

17 stycznia br. nad Polską przeszły burze śnieżne i bardzo silne wiatry. Do naszej redakcji, o pomoc zwrócił się Pan Jarosław, mimo, że na pewno nie było mu łatwo pisać w tej sprawie. Uważa, że nasz magazyn wielokrotnie pomógł mu, dając cenne wskazówki w prowadzeniu gospodarstwa i codziennych sprawach. Rolnik prowadzi małe rodzinne gospodarstwo.

- Dziś jestem w bardzo trudnej sytuacji, proszenie o pomoc nie jest łatwą ani prostą sprawą, 17 stycznia 2022 r. przyszedł huragan i zerwał dach na oborze, część została zdmuchnięta, część została na budynku, ale została zakwalifikowana do zdjęcia. Nie będę ukrywał, że jest to dla mnie traumatyczne przeżycie – napisał w liście Jarosław Dudkiewicz. Podkreślił, że bardzo trudno mu nawet opisać uczucie, które codziennie pojawia się, gdy widzi zdemolowaną oborę, stanowiącą najważniejszy budynek w gospodarstwie.


Rolnik poprosił o pomoc w udostępnieniu zbiórki pieniędzy na odbudowę dachu, gdyż każdy grosz w tej sytuacji się liczy. Pan Jarosław z góry dziękuje za pomoc, chociażby w samym udostępnieniu postu na Facebooku. Mimo tragedii, która go spotkała, wierzy, że mimo wszystko dobro wraca, a ludzie jeśli chcą, potrafią czynić cuda. Dla niektórych taka pomoc to błahostka, dla innych całe życie.


Link do zrzutki TUTAJPicture of the author
Autor Artykułu:Dorota Kolasińska
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)