Reklama zniknie za 11 sekund

Strona główna>Artykuły>Prawo>Wypadki rolnicze>

Dolnośląskie: przewrócił się ciągnik z dwoma przyczepami z rzepakiem

Wczoraj na drodze pomiędzy Bierutowem a Przeczowem (woj. dolnośląskie) wywrócił się ciągnik z dwoma przyczepami, na których był rzepak. Przez kilka godzin droga była nieprzejezdna.

Kamila Szałaj25 lipca 2020, 14:20
24 lipca na Dolnym Śląsku doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Na drodze nr 396 pomiędzy Bierutowem a Przeczowem wywrócił się ciągnik, który na dwóch przyczepach przewoził nasiona rzepaku. Interweniowała policja i trzy jednostki straży pożarnej, a droga przez wiele godzin była zablokowana.

Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało. 

Trwa sezon wzmożonych prac polowych. Wraz z policją i strażą pożarną apelujemy do traktorzystów i kierowców samochodów o rozwagę. Wystarczy chwil nieuwagi, by doprowadzić do tragedii. Prosimy także o wyrozumiałość dla rolników, którzy nierzadko muszą skorzystać z dróg publicznych, by dojechać na pole lub przetransportować plony.  

ksz, oprac. i fot. OSP Bierutów


Picture of the author
Autor Artykułu:Kamila Szałaj
Pozostałe artykuły tego autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)