Reklama zniknie za 11 sekund

Strona główna>Artykuły>Prawo>Wypadki rolnicze>

Dramat we wsi Kociołek. Mężczyzna wyszedł tylko oporządzić krowy…

Obrazek

W jednym z gospodarstw w gminie Gniewoszów (woj. mazowieckie) znaleziono martwego rolnika. Mężczyzna jak co dzień wyszedł oporządzić krowy…

Dominika Mulak2 marca 2021, 19:03
W piątek, 26 lutego, w jednym z gospodarstw we wsi Kociołek (woj. mazowieckie) znaleziono ciało mężczyzny.

- Policja i Straż Pożarna zostały zaalarmowane w piątek wieczorem, że w jednym z gospodarstw w gminie Gniewoszów rolnik zmarł w budynku gospodarczym. Były też tam zwierzęta - podał portal Echo Dnia.

Rolnik, jak co dzień, udał się do obory, by oporządzić krowy. Kiedy długo nie wracał, zaniepokojona żona poszła sprawdzić, czy wszystko jest w porządku. Niestety wówczas znalazła go martwego. To właśnie żona 53-letniej ofiary powiadomiła o całym zdarzeniu służby ratunkowe.

Przybyły na miejsce lekarz potwierdził zgon mężczyzny. Wstępne oględziny ciała nie przyniosły odpowiedzi, jaka była przyczyna śmierci 53-latka. Wiadomo jedynie, że zmarły leżał w budynku, w którym trzymane były także byki.

Umarł z przyczyn naturalnych? A może to zwierzęta przyczyniły się do zgonu mężczyzny? Śledztwo oraz zaplanowana sekcja zwłok mają wyjaśnić tą tajemniczą śmierć.

Źródło: echodnia.eu


Picture of the author
Autor Artykułu:Dominika Mulak
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)