Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Wypadki rolnicze>

Groźny wypadek ciągnika Deutz-Fahr w Chodkowie. Rolnik wyszedł cało z opresji

Obrazek

O sporym szczęściu może mówić kierowca ciągnika rolniczego marki Deutz-Fahr, który w sobotni poranek jechał z przyczepą rolniczą przez miejscowość Chodkowo w gminie Bodzanów (woj. mazowieckie). Mimo bardzo groźnej kolizji z ciągnikiem siodłowym wyszedł z wypadku bez szwanku.

Bartłomiej Czekała23 lutego 2020, 14:14
Do wypadku w Chodkowie doszło w sobotę 22 lutego tuż przed godziną 9:00. Na jednym ze skrzyżowań doszło do wypadku drogowego ciągnika rolniczego marki Deutz-Fahr ciągnącego przyczepę rolniczą z samochodem ciężarowym z naczepą. W wyniku tego zdarzenia ciągnik rolniczy wypadł z drogi, wjechał w płot posesji znajdującej się po lewej stronie jezdni i przewrócił się na bok. Samochód ciężarowy pozostał na jezdni, ale z uszkodzoną lewą stroną kabiny.

„22.02.2020 r. o godzinie 8:57 zostaliśmy zadysponowani do miejscowości Chodkowo w celu usunięcia plamy oleju po zderzeniu ciągnika rolniczego z przyczepą z ciągnikiem siodłowym z naczepą. Po dojeździe na miejsce działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu pomocy przedmedycznej poszkodowanemu, usunięciu płynów eksploatacyjnych z jezdni oraz kierowaniu ruchem” relacjonują na swoim profilu na FB strażacy z OSP Kanigowo, którzy zostali wezwani na miejsce wypadku.Na szczęście wypadek skończył się tylko stratami materialnymi. Ani kierowca ciągnika Deutz-Fahr, ani kierowca ciężarówki, ani żadna z postronnych osób nie ucierpiały w tym zdarzeniu drogowym.

Policja ustala, który z kierowców jest sprawcą tego wypadku.

Źródło: OSP Kanigowo

Fot. OSP Kanigowo

ZOBACZ WIĘCEJ WYPADKÓW ROLNICZYCH!1 z 3
Ciągnik rolniczy zderzył się z ciężarówką.

Ciągnik rolniczy zderzył się z ciężarówką.

2 z 3
Ciągnik rolniczy zderzył się z ciężarówką.

Ciągnik rolniczy zderzył się z ciężarówką.

3 z 3
Ciągnik rolniczy zderzył się z ciężarówką.

Ciągnik rolniczy zderzył się z ciężarówką.

Picture of the author
Autor Artykułu:Bartłomiej Czekała
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)