Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Wypadki rolnicze>

Groźny wypadek na Opolszczyźnie – zderzenie osobówek z ciągnikiem

Obrazek
Ten weekend nie był łaskawy dla kierowców. To już drugi wypadek. W miejscowości Wierzbiec w woj. opolskim na trasie z Głuchołazy–Prudnik doszło do zderzenia trzech pojazdów. 
Dorota Kolasińska6 grudnia 2020, 18:27
Późnym popołudniem w miejscowości Wierzbiec doszło do wypadku z udziałem trzech pojazdów. Jeden z kierowców osobówki najechał na tył ciągnika rolniczego i chcąc go ominąć wjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z innym pojazdem marki volkswagen, który prawidłowo poruszał się po swoim pasie. 

W wyniku wypadku dwie osoby zostały poszkodowane. Wszystkie osoby kierujące pojazdami były trzeźwe. Kierowca ciągnika trafił do szpitala. Droga do wieczora była zablokowana, a ruch odbywał się wahadłowo, na miejscu pracowały 4 jednostki straży pożarnej i policjanci. 

Oprac. dkol na podst. nto.pl
Fot. nto.pl (MarioFoto) Więcej zdjęć TUTAJ


Picture of the author
Autor Artykułu:Dorota Kolasińska
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)