Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Wypadki rolnicze>

Hrubieszów: kosztowne zderzenie ciężarówki i ciągnika Steyr

Do groźnej kolizji doszło w minioną sobotę na drodze powiatowej w Wereszynie pod Hrubieszowem (woj. lubelskie). Ciągnik Steyr zderzył się z samochodem ciężarowym Volvo. Na szczęście nikt nie ucierpiał, ale straty w sprzęcie są poważne. 

Kamila Szałaj29 września 2020, 16:57
W sobotę 26 września tuż przed południem na drodze powiatowej w Wereszynie doszło do zderzenia ciągnika rolniczego Steyr z samochodem ciężarowym Volvo.


Jak poinformował oficer dyżurny hrubieszowskiej Straży Pożarnej, działania wezwanych na miejsce strażaków PSP i OSP polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, zebraniu substancji ropopochodnej i płynów eksploatacyjnych oraz umyciu jezdni.


W akcji brały udział dwa zastępy straży pożarnej: OSP Mircze i PSP Hrubieszów.

Na szczęście w kolizji nikt nie ucierpiał. Dotkliwe są natomiast straty, które wstępnie oszacowano na 50 tys. złotych.


ksz, na podst. KPPSP Hrubieszów, fot. OSP Mircze


Picture of the author
Autor Artykułu:Kamila Szałaj
Pozostałe artykuły tego autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)