Reklama zniknie za 11 sekund

Strona główna>Artykuły>Prawo>Wypadki rolnicze>

Nieprzyjemna przygoda mistrzyni świata Ingrid Landmark Tandrevold

Obrazek

Każdy z nas wie, że ruch to zdrowie. Aktywność fizyczna przyczynia się do poprawy naszej kondycji. Jednak podczas takich treningów mogą spotkać nas niemiłe niespodzianki. Przekonała się o tym norweska mistrzyni świata w biathlonowej sztafecie i wicemistrzyni w sprincie Ingrid Landmark Tandrevold, która upadła na krowie łajno… twarzą.

Donata Kosicka29 października 2019, 10:35
Do tego przykrego wypadku doszło podczas jednego z biegów mistrzyni. Sama poszkodowana opowiada, że potknęła się i upadła całą siłą w coś miękkiego o nieprzyjemnym zapachu. Pech chciał, że podczas upadku miała otwarte usta, które wypełniły się krowimi odchodami. Tandrevold stwierdziła, że konsystencja przypominała jej zjedzoną dzień wcześniej lasange.

Na drugi dzień po koszmarnym upadku Ingrid bardzo źle się czuła. Przyznała, że miała biegunkę, wymiotowała i gorączkowała. Zatrucie pokarmowe wywołane prawdopodobnie krowim łajnem było tak duże, że Trandevold przerwała treningi, a lekarze zalecili jest ścisłą dietę. Biegaczka niestety musiała przerwać zgrupowanie w Anterselvie i wróciła do Oslo.

Przypomnijmy, że Ingrid Landmark Tandrevold jest 23-letnią norweską biathlonistką, która dwukrotnie zdobyła medale na mistrzostwach świata. Jest także wielokrotną medalistką mistrzostw świata juniorów.

dkd

Źródło: TVP Info


Picture of the author
Autor Artykułu:Donata Kosicka
Pozostałe artykuły tego autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)