Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Wypadki rolnicze>

Jechał wykonać oprysk, a znaleziono go martwego...

Obrazek

73-letni mężczyzna wybrał się do sadu z zamiarem przeprowadzenia oprysku drzewek. Znaleziono go przygniecionego przez ciągnik w rowie melioracyjnym.

22 sierpnia 2018, 11:39
Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w sobotnie popołudnie w miejscowości Piaski Drużków w województwie małopolskim. 73-letni mężczyzna wyjechał ciągnikiem do sadu oddalonego o kilkadziesiąt metrów od miejsca zamieszkania by wykonać zabieg oprysku drzewek. Po kilkudziesięciu minutach członkowie rodziny zaniepokojeni brakiem odgłosu pracującego ciągnika przyszli do sadu zobaczyć, czy wszystko w porządku. Wtedy, bezpośrednio przy sadzie zobaczyli przewrócony w rowie melioracyjnym ciągnik rolniczy, a pod nim 73-letniego mężczyznę.

Mimo podjętych czynności reanimacyjnych, kierującego ciągnikiem nie udało się uratować. Na miejsce przybył prokurator, który dokonał oględzin zdarzenia, a zwłoki zostały zabezpieczone do sekcji. Policjanci pod nadzorem prokuratora będą wyjaśniać okoliczności tragedii.

oprac. mm, źródło: KWP w Krakowie


Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)