Reklama zniknie za 11 sekund

Topagrar.pl
Strona główna>Artykuły>Prawo>Wypadki rolnicze>

Kierowca osobówki wjechał w stado łosi...

Obrazek

Do wypadku doszło na drodze nr S22, w pobliżu węzła Braniewo Południe. Na drogę wybiegło stado łosi. Wjechał w nie Rosjanin podróżujący autem marki BMW. 

Dorota Kolasińska17 października 2019, 12:38
Rosjanin jadący autem marki BMW drogą S22 wjechał w stado przebiegających w nocy łosi w pobliżu węzła Braniewo Południe. Dach auta, jak relacjonuje OSP, od silnego uderzenia zwierzęcia zwinął się w harmonijkę. 

- BMW, którym podróżował obywatel Federacji Rosyjskiej zderzyło się z łosiami, które wbiegły na drogę. Ranny kierowca pojazdu został przewieziony do elbląskiego szpitala przez załogę zespołu ratownictwa medycznego. Na czas prowadzenia działań ruch na drodze ekspresowej S 22 został wstrzymany - informuje mł. bryg. Ireneusz Ścibiorek, oficer prasowy Komendy Powiatowej PSP w Braniewie.

Na miejsce wypadku zadysponowano dwa zastępy strażaków z Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie, zespół ratownictwa medycznego oraz funkcjonariuszy policji. Dodatkowo na miejscu zdarzenia obecny był przedstawiciel zarządcy drogi S22 oraz przedstawiciele Polskiego Związku Łowieckiego.

Fot. KP PSP Braniewo

Picture of the author
Autor Artykułu:Dorota Kolasińska
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Ważne Tematy

Ważne Tematy