Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Wypadki rolnicze>

Kolejny tragiczny wypadek… Transport bydła w rowie

Obrazek

Niestety docierają do nas kolejne sygnały o wypadkach rolniczych. Tym razem do wypadku doszło w miejscowości Rachanie (województwo lubelskie). W wypadku poszkodowane zostało bydło.

Donata Kosicka24 lipca 2019, 08:06
Kierujący samochodem ciężarowym marki Mercedes, 33-letni mieszkaniec Jarosławia, skręcił w drogę gminną, z ograniczeniem tonażowym do 8 ton, i wjechał do przydrożnego rowu. Nic w tym tragicznego by nie było gdyby nie fakt że samochód transportował do rzeźni bydło.

33-latek przewoził 19 sztuk bydła. Służby weterynaryjne, które przyjechały na miejsce zdarzenia stwierdziły, że 4 z nich padły. Powodem były liczne obrażenia.

Mężczyzna swój niefortunny manewr tłumaczył tym, że tak poprowadziła go nawigacja. Kierowca został ukarany przez policję mandatem karnym za zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym i niestosowanie się do znaków drogowych.

Na szczęście mężczyzna nie odniósł żadnych obrażeń, ale zapewne na długo zapamięta, że nie można bezgranicznie ufać nawigacji. Trzeba też bacznie obserwować sytuację na drodze.

dkd
fot. Policja Lubelska


Picture of the author
Autor Artykułu:Donata Kosicka
Pozostałe artykuły tego autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)