Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Wypadki rolnicze>

Ciągnik marki Case zderzył się z osobówką

Obrazek

Prace polowe zaczynają nabierać coraz szybszego tempa. Wraz z nadejściem żniw zwiększa się także ruch ciągników rolniczych na drogach publicznych. Niestety w ostatnim czasie często słyszymy o wypadkach z ich udziałem....

Donata Kosicka3 lipca 2019, 12:31

Tym razem doszło do zderzenia ciągnika rolniczego marki Case z samochodem osobowym marki Volkswagen Golf. Do wypadku doszło w samym centrum Chojna (województwo zachodniopomorskie, powiat gryfiński). Skrzyżowanie, na którym doszło do wypadku uznawane jest za jedno z najbardziej niebezpiecznych w mieście.

Jak poinformowali policjanci kierowca samochodu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu ciągnikowi rolniczemu. Uderzenie było na tyle silne, że kierowca osobówki został przetransportowany do pobliskiego szpitala.

Na miejscu zdarzenia pojawili się strażacy z KSRG OSP Chojna, którzy usuwali skutki zderzenia.

W tak intensywnym czasie, jakim są żniwa przypominamy o zachowaniu zdrowego rozsądku i ostrożności na drogach oraz podczas wykonywania prac polowych. Pamiętajmy, że wystarczy chwila nieuwagi żeby wydarzyła się tragedia.

dkd

Fot. KRSG OSP ChojnaPicture of the author
Autor Artykułu:Donata Kosicka
Pozostałe artykuły tego autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)