Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Wypadki rolnicze>

Kujawsko-Pomorskie: Tragiczny wypadek – rolnik przygnieciony przez ciągnik rolniczy

Obrazek
Sezon prac polowych nadal trwa, pogoda dopisuje, a rolnicy uwijają się przed nadejściem zimy. Niestety, pośpiech jest złym doradcą… 
Dorota Kolasińska19 września 2020, 07:49
Do tragicznego wypadku doszło w miejscowości Słupy, w powiecie tucholskim. 60 -atek został przygnieciony przez ciągnik rolniczy. Niestety, mimo prowadzonej reanimacji nie udało się go uratować, obrażenia były zbyt poważne. 

Jak donosi Gazeta Pomorska trwa śledztwo w sprawie, policja bada okoliczności zdarzenia. Jak nieoficjalnie dowiedziała się gazeta do zdarzenia doszło na podwórku, kiedy rolnik próbował zaczepić przyczepę do ciągnika. Możliwe, że przyczyną było zasłabnięcie – ciężki dzień i praca połączone z wysoką temperaturą na zewnątrz. To na razie tylko przypuszczenia. 

oprac. dkol na podst. pomorska.pl
Fot. PixabayPicture of the author
Autor Artykułu:Dorota Kolasińska
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)