Reklama zniknie za 11 sekund

Topagrar.pl
Strona główna>Artykuły>Prawo>Wypadki rolnicze>

Lubelskie: tragiczny bilans wypadku w Przytocznie

Obrazek
W woj. lubelskim na drodze krajowej nr. 48 pomiędzy Kockiem, a Moszczanką doszło do wypadku. W wyniku zderzenia osobówki z ciągnikiem rolniczym ucierpiały cztery osoby. 
Dorota Kolasińska24 lutego 2021, 15:23
Jak informuje Lubelska Policja wczorajszego wieczoru doszło do tragicznego wypadku na DK 48 w województwie lubelskim, w wyniku którego nie żyje jedna osoba, a trzy zostały ranne. W Przytocznie około godziny 20.40, jadący BMW 18-letni mężczyzna nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i uderzył w jadący w tym samym kierunku ciągnik rolniczy z podczepionym zbiorkiem do przewozu płynnych ładunków. 

– W wyniku uderzenia zginął 26-letni pasażer BMW. Pasażerka była wycinana z wraku przez strażaków przy pomocy narzędzi hydraulicznych. Wszyscy zostali przewiezieni do szpitala. Obaj kierujący byli trzeźwi. Policjanci prowadzili czynności na miejscu wypadku pod nadzorem Prokuratora. Droga na ten czas była zablokowana – informuje Lubelska Policja. 

Jak z kolei relacjonuje lublin112.pl do zdarzenia doszło w gęstej mgle, a na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego i policja. Mimo przeprowadzonej reanimacji nie udało się uratować kierowcy BMW, jego towarzyszka została przetransportowana do szpitala. Utrudnienia na drodze trwały kilka godzin, a policja wyznaczyła objazdy. 

Oprac. dkol na podst. lubelska.policja.gov.pl/lublin112.pl
Fot. Lubelska Policja


Picture of the author
Autor Artykułu:Dorota Kolasińska
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Ważne Tematy

Ważne Tematy