Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Wypadki rolnicze>

Lubelskie: wypadek z udziałem Ursusa, kierowca miał 2 promile

Obrazek

Policjanci z powiatu łęczyńskiego cały czas wyjaśniają okoliczności tego nieszczęśliwego wypadku. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca ciągnika miał 2 promile alkoholu we krwi i to właśnie on jest winny zdarzenia.

Dominika Mulak7 czerwca 2021, 18:31
W minioną sobotę około godziny 8 rano w miejscowości Ludwinów w gminie Cyców doszło do nieszczęśliwego wypadku drogowego.

– Kierujący ciągnikiem rolniczym marki Ursus wykonując manewr skrętu w lewo nie upewnił się, że jest wyprzedzany i doprowadził do zderzenia z pojazdem ciężarowym z naczepą – wynika ze wstępnych ustaleń policjantów.

Po przeprowadzeniu badania alkomatem okazało się, że 23-letni kierowca Ursusa miał we krwi ponad 2 promile alkoholu. Co więcej, ciągnik nie posiadał obowiązkowego ubezpieczenia i nie był zarejestrowany. Młody mężczyzna z ciężkimi obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Łęczyńscy funkcjonariusze policji są w trakcie wyjaśniania dokładnych okoliczności tego wypadku.

Źródło i fot. leczna.policja.gov.pl


Picture of the author
Autor Artykułu:Dominika Mulak
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)