Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Wypadki rolnicze>

Lubuskie: policjanci odzyskali skradziony ciągnik wart ponad milion zł

Policjanci z Krosna Odrzańskiego (woj. lubuskie) odzyskali skradziony w Niemczech ciągnik rolniczy z kosiarką wart ponad 1,1 mln zł.

Kamila Szałaj2 czerwca 2021, 15:37
W poniedziałek 31 maja policjanci z Krosna otrzymali informację, że na terenie gminy Dąbie może znajdować się skradziony w Niemczech ciągnik marki Massey Ferguson wart ponad 1,1 mln złotych. We wskazany rejon został skierowany patrol prewencji.

- Funkcjonariusze dokładnie przeczesywali pola, tereny leśne oraz rejony kanału, odnajdując ciągnik marki Massey Ferguson wraz z kosiarką ukryty w zakrzaczeniach na terenie podmokłym w rejonie miejscowości Ciemnice - wyjaśnia podkomisarz Justyna Kulka z Komendy Powiatowej Policji w Krośnie Odrzańskim.

Ciągnik został zwrócony właścicielowi, ale sprawcy kradzieży nie wykryto.

Kulka zaznacza, że na miejsce wezwano grupę dochodzeniowo-śledczą, wraz technikiem kryminalistyki, który dokładnie zabezpieczał ślady. To może się okazać pomocne w ustaleniu osoby odpowiedzialnej za kradzież traktora.

ksz, oprac. na podst. i fot. KPP w Krośnie Odrzańskim
Picture of the author
Autor Artykułu:Kamila Szałaj
Pozostałe artykuły tego autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)