Reklama zniknie za 11 sekund

Topagrar.plZaloguj
Strona główna>Artykuły>Prawo>Wypadki rolnicze>

Lubuskie: Samoróbką wjechał w betonowy płot

Obrazek
Do nietypowego zdarzenia doszło w woj. lubuskim w miejscowości Bobrowice. Do tamtejszej Policji wpłynęło zgłoszenie o dziwnym pojeździe, który wjechał w betonowy płot. 
Dorota Kolasińska4 marca 2021, 14:37
3 marca br. policjanci z KPP w Krośnie Odrzańskim w woj. lubuskim otrzymali zgłoszenie o wypadku do jakiego doszło w miejscowości Bobrowice.

Jak informuje krośnieńska jednostka policja świadek zdarzenia relacjonował, że 
środkiem jezdni, w kierunku wsi poruszał się pojazd przypominający ciągnik, który w pewnym momencie zjechał z drogi i uderzył w betonowy płot. Kierowca podejrzanego pojazdu był pod wpływem alkoholu. 

– Kierującym okazał się 37-latek, od którego czuć było woń alkoholu. Badanie wykazało, że ma ponad dwa promile alkoholu w organizmie, a także nie ma uprawnień do kierowania. Ponadto pojazd przypominający mniejszy ciągnik rolniczy był „samoróbką” niedopuszczoną do ruchu, którą zgodnie z przepisami nie może poruszać się po drogach publicznych – relacjonuje KPP Krosno Odrzańskie.

Jak dodaje lubuska jednostka policji pojazd trafił na policyjny parking, gdzie został zabezpieczony. 
Wobec mężczyzny wszczęte zostanie postępowanie przygotowawcze w kierunku kierowania w stanie nietrzeźwości. Odpowie on również za naruszenie przepisów ruchu drogowego. Sprawa trafiła do sądu. oprac. dkol na podst. KPP Krosno Odrzańskie
fot. Lubuska Policja

Picture of the author
Autor Artykułu:Dorota Kolasińska
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy