Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Wypadki rolnicze>

Małopolska: Poranny wypadek Ursusa podczas prac leśnych

Obrazek

O pechowym poranku może mówić kierowca Ursusa C-360, który dziś wczesnym rankiem pracował ciągnikem w lesie w okolicach Zubrzycy Górnej (woj. małopolskie). Traktor po wypadku nadaje się do kasacji, mężczyzna szczęśliwie przeżył.

Bartłomiej Czekała8 sierpnia 2020, 09:37
Jak informuje na swoim profilu na Facebook’u OSP Zubrzyca Górna, do wypadku doszło w sobotni poranek po godz. 5:30. O 5:51 strażacy zostali zadysponowani do akcji ratowania mężczyzny, który uległ wypadkowi podczas pracy w lesie. Na miejsce zdarzenia wysłano także 1 zastęp Państwowej Straży Pożarnej z Nowego Targu oraz zespół ratownictwa medycznego.

Po przybyciu na miejsce okazało się, że podczas prowadzenia prac leśnych ciągnik rolniczy Ursus C-360, którym kierował mężczyzna przewrócił się, a jego kierowca doznał obrażeń ciała. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i udzielili kierowcy pierwszej pomocy. Następnie przekazali go ratownikom medycznym, którzy dotarli na miejsce wypadku i zabrali poszkodowanego do szpitala w Nowym Targu.Jak widać na zdjęciach, ciągnik Ursus po tym wypadku raczej nie nadaje się do dalszego użytkowania.

Źródło: OSP Zubrzyca Górna


Picture of the author
Autor Artykułu:Bartłomiej Czekała
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)