Reklama zniknie za 11 sekund

Strona główna>Artykuły>Prawo>Wypadki rolnicze>

Mazowieckie: Ciągnik rolniczy zmiażdżył osobowego Citroena i kierującą nim kobietę

Obrazek

Do ogromnego nieszczęścia doszło dzisiejszego ranka w miejscowości Zabowo k. Zawidza na Mazowszu. W wyniku zderzenia ciągnika rolniczego z samochodem osobowym śmierć poniosła 43-letnia kobieta kierująca autem.

Bartłomiej Czekała22 września 2020, 14:37
Policjanci ustalają jeszcze okoliczności, w jakich doszło do tej tragedii. Wiadomo na razie tyle, że ciągnik rolniczy marki Fendt, który ciągnął ogromną przyczepę załadowaną kukurydzą skoszoną na zielonkę zepchnął samochód osobowy marki Citroen z drogi, a następnie najechał na niego przednim prawym kołem miażdżąc samochód i kierującą nim 43-letnią kobietę, mieszkankę Osieka.

Przybyli na miejsce wypadku strażacy wyciągnęli kobietę z wraku auta, ale jej życia, niestety, nie udało się uratować. Lekarz, który pojawił się wraz z karetką pogotowia ratunkowego stwierdził zgon 43-latki.

Jak podaje portal info112.pl, kierowca ciągnika rolniczego był trzeźwy.

Na miejscu zdarzenia pracowało 7 zastępów straży pożarnej i 3 patrole policji.

Źródło: info112.pl
Fot. OSP Zawidz


Picture of the author
Autor Artykułu:Bartłomiej Czekała
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)