Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Wypadki rolnicze>

Mężczyzna wpadł do przydomowego szamba

Obrazek

Na tragiczną w skutkach akcję wyruszyli strażacy z Wielkopolski. Niestety, było już za późno… 

Dorota Kolasińska2 grudnia 2018, 19:22
Do tragicznego wypadku doszło wczoraj wieczorem (1.12.18) na terenie posesji w Tykadłowie w gm. Żelazków w powiecie kaliskim. 

54-letni mężczyzna z niewyjaśnionych przyczyn wpadł do przydomowego szamba, skąd udało się rodzinie, jeszcze przed przyjazdem strażaków wyciągnąć poszkodowanego. Niestety był nieprzytomny.

Na miejscu jako pierwsi pojawili się ratownicy z OSP w Tykadłowie, którzy o zdarzeniu zostali powiadomieni przez świadków. Przystąpili do resuscytacji, jednak bezskutecznie. 

Chwilę później na miejsce dotarł Zespół Ratownictwa Medycznego i zastęp z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 Państwowej Straży Pożarnej w Kaliszu. 

Walka o życie mieszkańca Tykadłowa trwała kilkadziesiąt minut. W trakcie prowadzonej reanimacji oddech wrócił u mężczyzny dwukrotnie. Ostatecznie mężczyzny nie udało się uratować. Obecny na miejscu lekarz stwierdził zgon.

Policja wyjaśnia przyczyny i okoliczności tego nieszczęśliwego zdarzenia.

oprac. dkol na podst. kalisz24.info.pl
fot. kalisz24.info.pl


Picture of the author
Autor Artykułu:Dorota Kolasińska
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)