Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Wypadki rolnicze>

Nie żyje mężczyzna! Miał na ciele liczne ślady po użądleniach pszczół

Obrazek

Chciał ukraść miód z pasieki znajdującej się niedaleko miejscowego lasu… Przypłacił to życiem…

Dominika Mulak7 sierpnia 2019, 13:49
Do tego feralnego zdarzenia doszło 23 lipca br. w Kraśniku (woj. lubelskie). Przy jednej z pasiek znaleziono zwłoki mężczyzny.

Jak podaje portal krasnik.naszemiasto.pl, 58-letni mężczyzna najprawdopodobniej chciał ukraść miód z pobliskiej pasieki. Wskazuje na to znalezione przy nim wiadro z ramkami pobranymi z uli pasieki, a na jego ciele odkryto liczne ślady po użądleniach pszczół.

Zaniepokojona rodzina 58-latka zawiadomiła policję po tym jak 21 lipca mężczyzna nie wrócił na noc do domu. Niestety kiedy go odnaleziono był już martwy. Właściciel pasieki chciał z początku zgłosić na policję uszkodzenie mienia. Jednak gdy dowiedział się o śmierci 58-letniego mężczyzny sprawę odpuścił.

Policja wykluczyła udział osób trzecich w tym zdarzeniu. Przyczyną śmierci mężczyzny był obrzęk i wstrząs po użądleniach. dm

Źródło: krasnik.naszemiasto.pl


Picture of the author
Autor Artykułu:Dominika Mulak
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)