Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Wypadki rolnicze>

Nietypowe znalezisko na polu

Obrazek
Po ostatnich deszczach rolnikowi z gminy Obryte w okolicach Pułtuska na Mazowszu stale zalewało pole. Postanowił sprawdzić dlaczego tak się dzieje – podejrzewał bobry. 
Dorota Kolasińska8 września 2020, 11:29
W ostatnich dniach na Mazowszu mocno popadało. Jednemu z rolników coraz bardziej zalewało pole, zmartwiony postanowił sprawdzić co dzieje się w pobliskim rowie melioracyjnym, w którym często bobry budowały swoje tamy.

Miał nadzieję rozebrać budowlę i wrócić spokojnie do domu. Tymczasem typowej tamy nie znalazł, ale za to coś innego przykuło jego uwagę. Pod stertą gałęzi nagromadzoną zapewne przez bobry w rowie leżał wpłatomat. Urządzenie spore, wielkości bankomatu ukryto tam celowo. Sprawą zajmuje się policja, wyjaśniając okoliczności zdarzenia. 

To już nie te czasy, kiedy na polu znajdowało się garnki ze złotem, teraz znajduje się całe bankomaty .... :). 

Oprac. dkol na podst. wpu24.plPicture of the author
Autor Artykułu:Dorota Kolasińska
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)