Reklama zniknie za 11 sekund

Topagrar.pl
Strona główna>Artykuły>Prawo>Wypadki rolnicze>

O byku, który okazał się krową

Obrazek
Krowa, którą pierwotnie mieszkańcy Pawłowic nazwali groźnym, włochatym bykiem, przechadzała się spokojnie ulicami miasteczka, "strasząc" tamtejszych mieszkańców. Z natury ciekawska i zazwyczaj przyjaźnie nastawiona krowa wywołała niezłą atrakcję.
Dorota Kolasińska27 lutego 2020, 16:07
Do policjantów zgłoszono nietypowe zdarzenie. Zaniepokojeni mieszkańcy Pawłowic powiadomili służby, że po ulicach spaceruje niczym nie przejmujący się byczek – „włochaty i rogaty”.

Jak się okazało później, po wstępnych oględzinach byczek okazał się być krową rasy highland cattle. Policjanci zorganizowali miejsce, do którego zapędzili zwierzę i starali się ustalić skąd wzięło się w centrum miejscowości. Z nieoficjalnych informacji wynika, że prawdopodobnie krowa „wypadła” z samochodu przewożącego bydło. Trudno sobie wyobrazić z jakiego środka transportu (raczej nie ciężarówki) krowa mogła „wypaść”, ale takie są przypuszczenia mieszkańców. 

Policjanci starali się znaleźć odpowiedni środek transportu dla zwierzęcia, bo krowa nie miała ochoty jechać na komendę radiowozem :). 


oprac. dkol na podst. pless.pl/Bielskie drogi 
Źródło zdjęcia pless.pl/Carbi76

Picture of the author
Autor Artykułu:Dorota Kolasińska
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Ważne Tematy

Ważne Tematy