Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Wypadki rolnicze>

Opolskie: osobówka zderzyła się z ciągnikiem Claas

W miniony wtorek wieczorem pomiędzy Osiekiem Grodkowskim a Lipową (woj. opolskie) doszło do zderzenia auta osobowego z ciągnikiem rolniczym, który ciągnął przyczepę. Pośrednią przyczyną kraksy okazała się zbyt wąska droga.

Kamila Szałaj1 stycznia 2021, 08:00
We wtorkowy wieczór, kilka minut po godzinie 17:00 na trasie między Osiekiem Grodkowskim a Lipową zderzył się volkswagen passat z ciągnikiem rolniczym Claas.


Na miejsce zadysponowano strażaków z JRG Grodków oraz OSP Tarnów Grodkowski. Przybyli także policjanci i ratownicy medyczni. 

- Stwierdzono, że doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciągnikiem rolniczym. W zdarzeniu brało udział 5 osób - 4 osoby podróżowały samochodem osobowym VW Passat, 1 osoba ciągnikiem marki Claas - poinformował mł. asp. Marek Zagórski z Państwowej Straży Pożarnej w Brzegu.
Z kolei mł. asp. Patrycja Kaszuba, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Brzegu wyjaśniła, że do zderzenia się pojazdu doszło podczas wymijania się pojazdów, gdy droga okazała się zbyt wąska.

Na szczęście 19-letni kierowca osobówki i rok starszy pasażer doznali jedynie niegroźnych stłuczeń.


Picture of the author
Autor Artykułu:Kamila Szałaj
Pozostałe artykuły tego autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)