Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Wypadki rolnicze>

Pijany kierowca ciągnika rolniczego zderzył się z motocyklistą - trwa walka o życie!

Obrazek

Do tego tragicznego w skutkach wypadku doszło w ten weekend. Pijany kierowca ciągnika rolniczego zderzył się z motocyklistą. Ranny 35-latek trafił do szpitala, gdzie walczy o życie. Pilnie potrzebuje krwi!

Dominika Mulak1 czerwca 2020, 15:33
W sobotę w gminie Stara Biała (woj. mazowieckie) doszło do zderzenia ciągnika rolniczego z motocyklem. Traktorzysta nie ustąpił pierwszeństwa motocykliście i uderzył w niego. Mężczyzna w ciężkim stanie z licznymi obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

– Do zdarzenia doszło około godziny 12.20 w miejscowości Stare Proboszczewice na skrzyżowaniu ulicy Włoczewska z drogą prowadzącą do miejscowości Trzebuń. Według wstępnych ustaleń policjantów, 48-letni kierujący ciągnikiem rolniczym nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniu jadącemu motocyklem – podała do wiadomości mł. asp. Marta Lewandowska, oficer prasowa płockiej policji.

Jak się okazuje, kierowca ciągnika rolniczego był nietrzeźwy. Przez jego nieumyślne zachowanie 35-letni motocyklista walczy o życie w szpitalu. Jak poinformowała rodzina poszkodowanego, jego stan na ten moment jest krytyczny. Pilnie potrzebuje krwi.

Jak czytamy na portalu petronews.pl, poszukiwana grupa krwi to BRH+, ale może być każda inna.

Krew można oddawać na przykład w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa Oddział terenowy w Płocku, od poniedziałku do piątku w godz. 7-13 z zaznaczeniem, że przekazuje się ją na rzecz Rafała Suskiego.

Źródło: www.petronews.pl


Picture of the author
Autor Artykułu:Dominika Mulak
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)