Reklama zniknie za 11 sekund

Strona główna>Artykuły>Prawo>Wypadki rolnicze>

Pijany kierowca Ursusa z dużą prędkością wjechał w krawężnik - pojazd przewrócił się na bok

Obrazek

W Miłowie (woj. lubuskie) kierujący ciągnikiem rolniczym marki Ursus przesadził z prędkością i i najechał na krawężnik. Maszynę podrzuciło do góry i przewróciło na bok. Jakby tego było mało traktorzysta był pod wpływem alkoholu.

Dominika Mulak15 czerwca 2020, 13:57
Do zdarzenia doszło w piątek, 12 czerwca we wsi Miłów (woj. lubuskie). Jak wynika z relacji świadka wypadku, kierujący ciągnikiem rolniczym marki Ursus z dużą prędkością wjechał w krawężnik, przez co maszyna wywróciła się na lewy bok. Na szczęście traktorzysta wyszedł cało z opresji. Przybyli na miejsce funkcjonariusze policji zauważyli jednak inny problem. Od kierowcy maszyny było czuć alkohol. Po zbadaniu alkomatem okazało się, że jechał na podwójnym gazie - miał 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

Całe zdarzenie wyglądało dość poważnie, dlatego na miejsce wezwano także dwa zastępy straży pożarnej - JRG Krosno Odrzańskie i OSP Połęcko.

Źródło: www.newslubuski.pl
Fot. Facebook/ OSP STRAŻ Pożarna GMINA Maszewo Lubuskie


Picture of the author
Autor Artykułu:Dominika Mulak
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)