Reklama zniknie za 11 sekund

Strona główna>Artykuły>Prawo>Wypadki rolnicze>

Podlasie: pożar w firmie sprzedającej maszyny rolnicze

Obrazek

W Sokołach na Podlasiu wybuchł pożar w firmie zajmującej się sprzedażą maszyn rolniczych. Straty oszacowano na 2 mln złotych.

Dominika Mulak7 marca 2021, 14:59
Do tej tragedii doszło w nocy z czwartku na piątek (4/5 marca) we wsi Sokoły (woj. podlaskie). Na terenie firmy Roltoma Agrotechnika, która zajmuje się sprzedażą maszyn rolniczych, wybuchł pożar. Co prawda, strażakom udało się szybko uporać z ogniem, jednak zniszczeniu uległo aż dziewięć ciągników, które stały na parkingu przed budynkiem.

Nie ustalono jeszcze, co było dokładną przyczyną pożaru. Wstępne straty oszacowano na 2 mln złotych. Z kolei wartość uratowanego przez funkcjonariuszy straży pożarnej mienia to 10 mln złotych.– Drodzy Klienci i Sympatycy naszej firmy wydarzyła się u nas straszna rzecz spłonęło nam kilka używanych ciągników. Nikt nie zawinił , niestety takie rzeczy się zdarzają, elektronika czy elektryka zawodzi trudno, staramy się pracować normalnie. […] Ponieśliśmy spore straty ale trzeba iść dalej najważniejsze że nikomu nic się nie stało – napisali przedstawiciele firmy Roltoma Agrotechnika na swoim facebookowym profilu. Ponadto, podziękowali oni w swoim wpisie straży pożarnej i sąsiadom za wsparcie i słowa otuchy.

Źródło: Podlaskie24.pl
Fot. Facebook/Roltoma Agrotechnika


Picture of the author
Autor Artykułu:Dominika Mulak
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)