Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Wypadki rolnicze>

Podlasie: Samochód osobowy zderzył się we mgle z ciągnikiem

Obrazek

Jesień coraz bardziej pokazuje swoje prawdziwe oblicze. W ostatnich dniach każdemu porankowi towarzyszyła mgła, która szczególnie na drogach może być niezwykle niebezpieczna. Przekonał się o tym kierowca ciągnika rolniczego i nastolatek kierujący samochodem osobowym.

Donata Kosicka24 października 2019, 14:05
W środowy (23.10) mglisty poranek, tuz przed godziną 8:00 rano do Komendy Powiatowej w Mońkach (powiat moniecki, województwo podlaskie) wpłynęło zgłoszenie o wypadku na drodze Trzcianne-Wyszowate. Jak się okazało doszło tam do zderzenia samochodu osobowego, którym podróżowało pięcioro nastolatków, z ciągnikiem rolniczym.

Przybyłym na miejsce zdarzenia funkcjonariuszom udało się ustalić, że mężczyzna kierujący ciągnikiem rolniczym nie widział samochodu osobowego poruszającego się na drodze z pierwszeństwem przejazdu. Niestety rozpędzone auto uderzyło w tylne koło ciągnika, odbiło się i dachowało na przydrożnym polu.

Na miejscu służby udzieliły pomocy medycznej poszkodowanym nastolatkom, którzy zostali przetransportowani do szpitali w Białymstoku i Mońkach. Kierujący ciągnikiem rolniczym mężczyzna nie odniósł żadnych obrażeń.

Ruch na drodze pomiędzy miejscowościami został wstrzymany. Cała akcja przybyłej na miejsce straży pożarnej trwała ponad 5 godzin. Brały w niej udział 3 samochody ratowniczo-gaśnicze, samochód operacyjny i 18 strażaków.

PRZECZYTAJ WIĘCEJ O WYPADKACH W ROLNICTWIE!

dkd
fot./źródło: KPP PSP w Mońkach


Picture of the author
Autor Artykułu:Donata Kosicka
Pozostałe artykuły tego autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)