Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Wypadki rolnicze>

Podlaskie – złapali seryjnego podpalacza

Obrazek

Augustowscy policjanci zatrzymali 18-latka podejrzanego o podpalenia na terenie gminy Bargłów Kościelny. Jak ustalili funkcjonariusze, do zdarzeń doszło w przeciągu ostatnich siedmiu miesięcy. 

Dorota Kolasińska17 listopada 2019, 11:40
Przez ostatnie kilka miesięcy w gminie Bargłów Kościelny dochodziło do pożarów budynków gospodarczych. Policja prowadziła śledztwo, które zakończyło się złapaniem seryjnego podpalacza. 

Właściciele oszacowali straty na kilkaset tysięcy złotych. Mężczyzna usłyszał już zarzuty i decyzją sądu najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Augustowie, w miniony piątek, zatrzymali 18-latka podejrzanego o zniszczenie mienia poprzez podpalenie.

Z ustaleń Policji wynika, że do zdarzeń dochodziło nocą, w ciągu ostatnich siedmiu miesięcy. Budynki gospodarcze, które płonęły to drewniane stodoły oraz suszarnia. Właściciele oszacowali straty na kilkaset tysięcy złotych.

Policjanci szczegółowo analizowali każdy z tych przypadków, aby jak najszybciej zatrzymać sprawcę. Podejrzany usłyszał już zarzuty i decyzją sądu najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie.


Picture of the author
Autor Artykułu:Dorota Kolasińska
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)