Reklama zniknie za 11 sekund

Topagrar.pl
Strona główna>Artykuły>Prawo>Wypadki rolnicze>

Podlaskie – złapali seryjnego podpalacza

Obrazek

Augustowscy policjanci zatrzymali 18-latka podejrzanego o podpalenia na terenie gminy Bargłów Kościelny. Jak ustalili funkcjonariusze, do zdarzeń doszło w przeciągu ostatnich siedmiu miesięcy. 

Dorota Kolasińska17 listopada 2019, 11:40
Przez ostatnie kilka miesięcy w gminie Bargłów Kościelny dochodziło do pożarów budynków gospodarczych. Policja prowadziła śledztwo, które zakończyło się złapaniem seryjnego podpalacza. 

Właściciele oszacowali straty na kilkaset tysięcy złotych. Mężczyzna usłyszał już zarzuty i decyzją sądu najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Augustowie, w miniony piątek, zatrzymali 18-latka podejrzanego o zniszczenie mienia poprzez podpalenie.

Z ustaleń Policji wynika, że do zdarzeń dochodziło nocą, w ciągu ostatnich siedmiu miesięcy. Budynki gospodarcze, które płonęły to drewniane stodoły oraz suszarnia. Właściciele oszacowali straty na kilkaset tysięcy złotych.

Policjanci szczegółowo analizowali każdy z tych przypadków, aby jak najszybciej zatrzymać sprawcę. Podejrzany usłyszał już zarzuty i decyzją sądu najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie.

Picture of the author
Autor Artykułu:Dorota Kolasińska
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Ważne Tematy

Ważne Tematy