Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Wypadki rolnicze>

Pojechał Ursusem ekspresówką, bo GPS tak pokazał

Obrazek
W woj. wielkopolskim w okolicy Kościana drogą ekspresową poruszał się ciągnik marki Ursus z przyczepą. Przed zjazdem na Kobylniki zatrzymały go służby. 
Dorota Kolasińska9 września 2020, 08:54
Policjanci w Kościanie otrzymali informację, że po drodze ekspresowej porusza się ciągnik rolniczy Ursus z przyczepą. Służby zatrzymały kierowcę tuż przed zjazdem na Kobylniki. 

22-latek poruszający się po pasie awaryjnym w kierunku Leszna tłumaczył policjantom, że tak trasę pokazał mu GPS. Niestety na niewiele się to zdało, bo policjanci wlepili mu mandat i kazali zjechać na trasę, na której zezwolony jest ruch pojazdów rolniczych. 

Kierowca z Podkarpacia postanowił kupić ciągnik w woj. wielkopolskim i zawieźć go do firmy transportowej w powiecie kościańskim, a stamtąd miał być transportowany do miejsca docelowego, a więc woj. podkarpackiego. 

oprac. dkol na podst. koscian.policja.gov.pl


Picture of the author
Autor Artykułu:Dorota Kolasińska
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)