Reklama zniknie za 11 sekund

Strona główna>Artykuły>Prawo>Wypadki rolnicze>

Policja w Północnej Karolinie udała się w pościg za zabytkowym traktorem {FILM}

Obrazek

Rozłożone kolczatki na drodze, strzelanie w opony, a w końcu użycie paralizatora dopiero pozwoliło schwytać mężczyznę, który rozpoczął policyjny pościg w Stanach Zjednoczonych, uciekając zabytkowym traktorem John Deere.

Patrycja Bernat29 stycznia 2023, 06:00

Ronnie Hick, który był znany lokalnej policji, ukradł zabytkowy traktor. Mężczyzna w trakcie swojej wycieczki po mieście, groźnie wymachiwał w kierunku pieszych i rozbijał się o rzeczy, które zawadzały mu po drodze, między innymi uderzył w kilka pojazdów, śmietniki czy nawet w kościół.W czasie pościgu policja miała okazję przekonać się, że traktory John Deere są wyjątkowo mocne oraz szybkie. Policjanci próbowali zatrzymać pojazd za pomocą kolczatek, jednak to nie przyniosło oczekiwanych skutków. Próbowali również strzelać w opony, jednak i to nie przyniosło oczekiwanych efektów.

 

Ronnie Hick trafił na zakręt w prywatną posesję i w tym miejscu pościg dobiegł końca. Mężczyzna z traktora wyskoczył, trzymając w ręce nóż, przez co policjanci byli zmuszeni do użycia paralizatora. Hicks trafił do aresztu, gdzie o postawiono mu zarzuty.

opr. Bernat Patrycja
Fot: Queen City News TwitterPicture of the author
Autor Artykułu:Patrycja Bernat
Pozostałe artykuły tego autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)