Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Wypadki rolnicze>

Policjanci na „speedzie” i szalejący pożar

Obrazek

Policjanci z podlaskiej grupy „speed” nie tylko ścigają piratów drogowych ale i szybko reagują na pożar. Patrolujący okolice miejscowości Miodusy (woj. podlaskie) policjanci zauważyli na pobliskim polu słup dymu i szybko pospieszyli z pomocą.

Donata Kosicka3 sierpnia 2019, 00:01
Przejeżdżający drogą krajową numer 66 w kierunku Wysokiego Mazowieckiego policjanci z podlaskiej grupy „speed” zauważyli, na jednym z pól słup dymu. Zaciekawieni funkcjonariusze postanowili sprawdzić co tam się dzieje. Na miejscu zastali płonące bele słomy.

Sytuacja wydawała się być dość krytyczna ponieważ blisko płonącego stogu słomy znajdowały się budynki mieszkalne i gospodarcze. Szalejącemu pożarowi sprzyjał silny wiatr. Policjanci tak szybko jak łapią piratów drogowych tak szybko przystąpili do akcji.

Funkcjonariusze od razu zawiadomili straż pożarną oraz sprawdzili czy mieszkańcy najbliżej szalejącego żywiołu są bezpieczni po czym przystąpili do gaszenia pożaru do momentu przyjazdu straży pożarnej. Przybyli na miejsce strażacy wraz z policjantami szybko poradzili sobie z panującym żywiołem. Jak współpracowali funkcjonariusze policji ze strażakami można zobaczyć na zdjęciach.

dkd
fot. Policja Podlaska


Picture of the author
Autor Artykułu:Donata Kosicka
Pozostałe artykuły tego autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)