Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Wypadki rolnicze>

Pomorskie: Nie żyje mężczyzna zaatakowany przez byka

Obrazek

W miniony poniedziałek (11.11) w godzinach popołudniowych doszło do tragicznego zdarzenia podczas odpasu zwierząt w jednym z gospodarstw w Kościerzynie (województwo pomorskie). Byk zaatakował 47-letniego właściciela stada. Niestety, mężczyzna nie przeżył.

Donata Kosicka13 listopada 2019, 10:55
Dramat rozegrał się w Kościerzynie w województwie pomorskim. To właśnie tam podczas karmienia zwierząt, rozjuszony byk zaatakował 47-letniego rolnika. Zgłoszenie o tym dramatycznym wydarzeniu wpłynęło do komendy powiatowej Policji w Kościerzynie tuż po godzinie 15. Przybyli na miejsce funkcjonariusze policji zastali na podwórzu leżącego mężczyznę. Wezwany na miejsce lekarz stwierdził zgon 47-latka.

Mundurowym udało się ustalić, że 47-letni mężczyzna został zaatakowany przez ważącego około 900 kilogramów byka podczas zadawania paszy. Rozjuszone zwierzę uszkodziło rogiem aortę udową, przez co mężczyzna wykrwawił się i zmarł. Przy uszkodzeniu tak ważnego naczynia jakim jest aorta, wykrwawienie następuje w ciągu 3 minut.

Szczegóły tego dramatycznego wydarzenia badają funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie pod nadzorem prokuratury.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O WYPADKACH W ROLNICTWIE

dkd
fot. poglądowe


Picture of the author
Autor Artykułu:Donata Kosicka
Pozostałe artykuły tego autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)