Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Wypadki rolnicze>

Potrzebna krew dla strażaka!

Obrazek

Do naszej redakcji dotarła informacja, że podczas gaszenia pożaru zboża na pniu w Inczewie (woj. łódzkie) ucierpiał strażak-ochotnik z OSP Słomków Suchy. Teraz pilnie potrzebna jest dla niego krew.

Donata Kosicka6 sierpnia 2019, 15:16
Krew dla poszkodowanego można oddawać w każdym punkcie krwiodawstwa na obszarze całego kraju. Grupa krwi nie ma znaczenia. Liczy się oddany każdy litr.

Strażak został poszkodowany podczas gaszenia płonącego zboża. Mężczyzna podczas akcji potknął się i wpadł pod nadjeżdżający traktor. Niestety kierowca nie zauważył go. Strażak-ochotnik został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Łodzi

Krew należy oddawać ze wskazaniem na konkretną osobę:
Sylwester Tomczyk
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. M. Kopernika w Łodzi

Pokażmy, że jesteśmy solidarni ze strażakami. Wielokrotnie oni nam pomagali, a teraz przyszedł czas, żebyśmy my pomogli.

dkd
fot. OSP KSRG Błaszki


Picture of the author
Autor Artykułu:Donata Kosicka
Pozostałe artykuły tego autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)