🔔 Letnia promocja - prenumerata za 1 zł
   

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Partner portalu

Powiat włocławski: naczepa tira przewożącego świnie przygniotła osobówkę

07.05.2021

Drukuj

Powiat włocławski: naczepa tira przewożącego świnie przygniotła osobówkę

r e k l a m aJa podaje Włocławek Nasze Miasto do wypadku doszło 6 maja br. Na zakręcie na ulicy w Izbicy Kujawskiej naczepa tira przewożącego świnie przewróciła się. Niestety w miejscu wypadku stały zaparkowane na parkingu auta. Jedno z nich zostało totalnie zgniecione pod naciskiem naczepy. Dwa pobliskie zostały uszkodzone. 
Na szczęście w żadnym z zaparkowanych pojazdów nie było ludzi i nikt z uczestników wypadku nie ucierpiał. Niestety gorzej miały świnie, gdyż z powodu silnego uderzenia padło 7 tuczników. 
Na miejscu pracowali lekarze weterynarii i cztery zastępy straży pożarnej, żeby szybko przywrócić ruch w Izbicy. Wyłapali zwierzęta w celu przeładunku. 
Jak wynika z informacji włocławskiej policji kierowca nie dostosował prędkości do warunków na jezdni oraz zakrętu, co spowodowało, że obciążona naczepa, przewróciła się. Kierowca pojazdu dostał mandat karny. 

Więcej zdjęć z wypadku znajdziesz na stronie Włocławek Nasze Miasto

oprac. dkol na podst. wloclawek.naszemiasto.pl
fot. wloclawek.naszemiasto.pl


Widziałeś już nasze video "Czy nowe przepisy zablokują inwestycję w produkcję świń? - Piotr Włodawiec (Kancelaria Prokurent)"?

Polecane dla Ciebie:

article icon

Ceny bydła: tak działa wolny rynek

Czytaj

Czytaj artykuły w naszej aplikacji!

Aplikacja TAP jest już dostępna

r e k l a m a

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii

Użytkowniku zadecyduj o wyrażeniu zgody!

Skrollując treść naszego Serwisu, zamykając okno tego komunikatu (X), klikając na elementy strony poza tym komunikatem bez zmian ustawień w zakresie prywatności, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o. (dalej PWR/my) i Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji w serwisach PWR i w Internecie. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne a wyrażoną zgodę możesz w każdej chwili cofnąć.
Dowiedz się więcej lub zdecyduj o zgodzie.

Nasz cel to dostarczanie interesujących Ciebie treści, również przez dopasowane do Twoich zainteresowań reklamy. Twoja zgoda na wykorzystanie plików cookies i podobnych technologii w Twojej przeglądarce umożliwi nam dostosowanie przekazu do Twoich preferencji. Pozwoli ograniczyć ilość prezentowanych reklam Brak zmian ustawień przeglądarki jest Twoją zgodą na zapis plików cookies i podobnych technologii w Twoim urządzeniu końcowym i wykorzystanie zapisanych w nich informacji. Ustawienia przeglądarki w zakresie cookies możesz zawsze zmienić
(szczegóły w Polityce Prywatności).

Drogi Użytkowniku!

Przez dalsze Aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, oznacza, że zgodziłeś się na przechowywanie w Twojej przeglądarce plików cookies i na przetwarzanie gromadzonych dzięki nim danych osobowych przez Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o. i naszych Zaufanych Partnerów. Dowiedz się więcej lub wycofaj zgody