Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Wypadki rolnicze>

Powiat włocławski: naczepa tira przewożącego świnie przygniotła osobówkę

Obrazek
Do wypadku doszło w miejscowości Izbica Kujawska w powiecie włocławskim. W wyniku upadku naczepy zginęło kilka sztuk tuczników. 
Dorota Kolasińska7 maja 2021, 11:48


Ja podaje Włocławek Nasze Miasto do wypadku doszło 6 maja br. Na zakręcie na ulicy w Izbicy Kujawskiej naczepa tira przewożącego świnie przewróciła się. Niestety w miejscu wypadku stały zaparkowane na parkingu auta. Jedno z nich zostało totalnie zgniecione pod naciskiem naczepy. Dwa pobliskie zostały uszkodzone. 
Na szczęście w żadnym z zaparkowanych pojazdów nie było ludzi i nikt z uczestników wypadku nie ucierpiał. Niestety gorzej miały świnie, gdyż z powodu silnego uderzenia padło 7 tuczników. 
Na miejscu pracowali lekarze weterynarii i cztery zastępy straży pożarnej, żeby szybko przywrócić ruch w Izbicy. Wyłapali zwierzęta w celu przeładunku. 
Jak wynika z informacji włocławskiej policji kierowca nie dostosował prędkości do warunków na jezdni oraz zakrętu, co spowodowało, że obciążona naczepa, przewróciła się. Kierowca pojazdu dostał mandat karny. 

Więcej zdjęć z wypadku znajdziesz na stronie Włocławek Nasze Miasto

oprac. dkol na podst. wloclawek.naszemiasto.pl
fot. wloclawek.naszemiasto.plPicture of the author
Autor Artykułu:Dorota Kolasińska
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)