Reklama zniknie za 11 sekund

Strona główna>Artykuły>Prawo>Wypadki rolnicze>

Pożar słomy przy fabryce pelletu...

Obrazek

W Jordanowie Śląskim wybuchł ogromny pożar słomy w fabryce pelletu. Pojawił się rano i szybko rozprzestrzenił na kolejne sterty słomy. 

Dorota Kolasińska31 sierpnia 2019, 17:56
W Jordanowie Śląskim pod Wrocławiem w fabryce pelletu spaliło się składowisko słomy. W akcji brało udział 20 zastępów straży pożarnej. 

Zgłoszenie o pożarze dotarło do strażaków po godzinie 5 rano. Ogień rozprzestrzenił się na kilkanaście stert słomy. Do akcji skierowano zastępy PSP oraz OSP z okolicy, poproszono o pomoc też jednostki spoza powiatu wrocławskiego.

Strażacy próbowali ugasić ogromny pożar, jednocześnie broniąc pobliski zakład produkcyjny przed rozprzestrzenieniem się ognia.

Jak informuje dyżurny z Komendy Wojewódzkiej PSP we Wrocławiu, sytuacja na miejcu jest opanowana, ale akcja może potrwać jeszcze wiele godzin.

Fot. Michał Mirowski


Picture of the author
Autor Artykułu:Dorota Kolasińska
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)