Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Wypadki rolnicze>

Pożar słomy w Mszannej trwa już tydzień! (FILM)

Obrazek
Niezwykle trudne zadanie mają strażacy z woj. mazowieckiego, a przede wszystkim z powiatu łosickiego. Gigantyczny stóg słomy, wcale nie chce dogasnąć, mimo stałego polewania, tli się już 7 dzień!
Dorota Kolasińska8 grudnia 2020, 15:39
W miejscowości Mszanna na Mazowszu trwa akcja gaśnicza ogromnego stogu słomy wysokości 9 rzędów i 200x200 m wielkości. Na miejscu stale są strażacy, próbując ugasić zarzewie. Niestety akcja trwa już 7 dzień, a stóg ciągle płonie. 

Do akcji zadysponowano wiele okolicznych jednostek straży pożarnej, które wymieniają się, aby stale monitorować pożar. Na szczęście w pobliżu nie ma budynków, więc nie są zagrożone. Wczoraj w akcji brało udział 27 strażaków, którzy przelewają wodą pogorzelisko. Akcja gaśnicza miała zakończyć się dzisiaj, jednak nie pojawiła się informacja potwierdzająca końca akcji. 

Prace zapewno dodatkowo utrudniał porywisty wiatr utrzymujący się w Polsce od kilku dni. 

Fot. OSP KSRG Sarnaki

Zobaczcie, z jakim pożarem mieli do czynienia strażacy z okolicy Łosic... Picture of the author
Autor Artykułu:Dorota Kolasińska
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)