Reklama zniknie za 11 sekund

Strona główna>Artykuły>Prawo>Wypadki rolnicze>

Przytocko: na polu spłonął ciągnik wart kilkaset tys. zł

Obrazek

Do groźnego pożaru doszło miniony weekend w Przytocku w gminie Kępice (woj. pomorskie). Podczas prac polowych zapalił się ciągnik. Maszyna była stosunkowo nowa, więc z dymem poszło kilkaset tysięcy złotych.

Kamila Szałaj14 maja 2021, 08:27
W sobotni wieczór 8 maja podczas prac polowych zapalił się ciągnik. Była podczepiona do niego maszyna polowa. Jak informuje portal gp24.pl, jako pierwsi na miejscu byli strażacy z OSP w Biesowicach. 

- Po przyjeździe na miejsce zdarzenia, dwóch ratowników zabezpieczonych w sprzęt ochrony dróg oddechowych przystąpiło do gaszenia ciągnika - informują strażacy z OSP w Biesowicach. Chwilę później dołączyli do nich druhowie z jednostek OSP Kępice, OSP Przytocko, OSP Świerzenko i JRG Miastko. 

Mimo szybkiej i sprawnej akcji gaszenia ognia, ciągnik uległ całkowitemu zniszczeniu.

Dziennikarze portalu gp24.pl ustalili, że maszyna była stosunkowo nowa o wartości przekraczającej kilkaset tysięcy złotych. 


oprac. ksz, na podst. gp24.pl, OSP w Biesowicach, fot. OSP Kępice
Picture of the author
Autor Artykułu:Kamila Szałaj
Pozostałe artykuły tego autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)